25 ŚWIAT GSM

 SUPERLIGA ALSM 2023/2024 

GRUPA B – 1 RUNDA

(kolorem zielonym zaznaczono drużyny, które zgłosiły prośbę o przełożenie meczu)

KOLEJKA 1
25.09.23r.- 01.10.23r.

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO

3 : 0

(25:15, 25:17, 25:15) 

28.09.23r. godz. 18.00

LZS GNIEWKO GNIEWKOWO

WOMIX/BOGMAR OSTROMECKO

0 : 3

(16:25, 21:25, 23:25) 

27.09.23r. godz. 20.00

AUSTENIT/STALE NIERDZEWNY

SOLID LOGISTICS

3 : 0

(25;14, 25;14, 25;20) 

26.09.23r. godz. 19.30

VOLLEYMANIACY

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

3 : 1

(23:25, 25:13, 25:16, 25:16) 

29.09.23r. godz. 19.00

ŚWIAT GSM

PAUZA

 

IVY TECHNOLOGY

KOLEJKA 2
02-08.10.23r.

LZS GNIEWKO GNIEWKOWO

1 : 3

(25:19, 25::27, 18:25, 21:25) 

04.10.2023r. godz.19.00

WOMIX/BOGMAR OSTROMECKO

VOLLEYMANIACY

0 : 3

(16:25, 13:25, 11:25) 

06.10.23r. godz. 19.30

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO

IVY TECHNOLOGY

3 : 0

(25:21, 25:18, 25:21) 

03.10.2023r. godz.19.15

SOLID LOGISTICS

AUSTENIT/STALE NIERDZEWNY

3 : 2

(17:25, 23:25, 25:15, 25:19, 15:9) 

05.10.23r. godz. 19.30

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

PAUZA

 
 

ŚWIAT GSM

KOLEJKA 3
09-15.10.23r.

WOMIX/BOGMAR OSTROMECKO

3 : 0

(25:9, 25:18, 25:20) 

11.10.23r. godz. 20.00

VOLLEYMANIACY

ŚWIAT GSM

0 : 3

(15:25, 16:25, 23:25) 

09.10.2023r. godz.19.00

AUSTENIT/STALE NIERDZEWNY

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO

3 : 2

(25:19, 18:25, 25:20, 22:25, 15:13) 

12.10.23r. godz. 18.00

IVY TECHNOLOGY

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

3 : 0

(25:12, 25:13, 25:23) 

13.10.23r. godz. 19.00

LZS GNIEWKO GNIEWKOWO

PAUZA

 

SOLID LOGISTICS

KOLEJKA 4
16-22.10.23r.

IVY TECHNOLOGY

3 : 0

(25:22, 25:21, 25:23) 

17.10.2023r. godz.19.15

WOMIX/BOGMAR OSTROMECKO

SOLID LOGISTICS

3 : 1

(26:24, 25:14, 20:25, 25:19) 

17.10.23r. godz. 19.30

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO

LZS GNIEWKO GNIEWKOWO

0 : 3

(13:25, 11:25, 20:25) 

18.10.23r. godz. 19.00

ŚWIAT GSM

VOLLEYMANIACY

0 : 3

(18:25, 14:25, 9:25) 

20.10.23r. godz. 19.30

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

PAUZA

AUSTENIT/STALE NIERDZEWNY

KOLEJKA 5
23-29.10.23r

WOMIX/BOGMAR OSTROMECKO

1 : 3

(25:20, 15:25, 19:25, 20:25) 

25.10.23r. godz. 20.00

SOLID LOGISTICS

AUSTENIT/STALE NIERDZEWNY

3 : 0

(25:22, 25:15, 25:23) 

26.10.23r. godz. 19.30

LZS GNIEWKO GNIEWKOWO

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

3 : 0

(25:21, 26:24, 25:18) 

27.10.23r. godz. 19.00

IVY TECHNOLOGY

ŚWIAT GSM

3 : 0

(25:21, 25:21, 25:17) 

23.10.2023r.godz.19.00

VOLLEYMANIACY

PAUZA

 

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO

KOLEJKA 6
30.10-12.11.23r.

SOLID LOGISTICS

0 : 3

(21:25, 18:25, 19:25) 

07.11.23r. godz. 19.30

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO

3 : 2

(24:26, 25:21, 20:25 ,25:20, 15:9) 

09.11.23r. godz. 18.00

PR ZEŁOŻONY na 16.11.23r.

WOMIX/BOGMAR OSTROMECKO

IVY TECHNOLOGY

3 : 0

(25:15, 25:18, 25:14 

07.11.2023r. godz.19.15

ŚWIAT GSM

VOLLEYMANIACY

0 : 3

(11:25, 16:25, 17:25) 

10.11.23r. godz. 19.30

AUSTENIT/STALE NIERDZEWNY

PAUZA

 

LZS GNIEWKO GNIEWKOWO

KOLEJKA 7
13-19.11.23r.

ŚWIAT GSM

2 : 3

(25:22, 25:22, 18:25, 25:27, 12:15) 

13.11.2023r. godz.19.00

SOLID LOGISTICS

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

3 : 0

(25:18, 25:15, 25:19) 

17.11.23r. godz. 19.00 PRZEŁOŻONY na 20.11.23r.

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO

AUSTENIT/STALE NIERDZEWNY

3 : 0

(25:15, 25:21, 25:16) 

16.11.23r. godz. 19.30

IVY TECHNOLOGY

LZS GNIEWKO GNIEWKOWO

3 : 0

(29:27, 25:14, 25:22) 

15.11.2023r. godz.19.00

VOLLEYMANIACY

PAUZA

 

WOMIX/BOGMAR OSTROMECKO

KOLEJKA 8
20-26.11.23r.

WOMIX/BOGMAR OSTROMECKO

3 : 0

(25:16, 25:21, 25:13) 

22.11.23r. godz. 20.00

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO

3 : 1

(25:20, 23:25, 25:11, 25:23) 

23.11.23r. godz. 18.00

ŚWIAT GSM

IVY TECHNOLOGY

3 : 0

(25:9, 25:20, 25:20) 

21.11.2023r. godz.19.15

PRZEŁOŻONY na 05.12.23r.

LZS GNIEWKO GNIEWKOWO

SOLID LOGISTICS

2 : 3

(20:25, 25:12, 21:25, 25:22, 7:15) 

21.11.23r. godz. 19.30

AUSTENIT/STALE NIERDZEWNY

PAUZA

VOLLEYMANIACY

KOLEJKA 9
27.11.-03.12.23r. OKIENKO TRANSFEROWE

ŚWIAT GSM

1 : 3

(25:21, 20:25, 23:25, 19:25) 

27.11.2023r. godz.19.00

WOMIX/BOGMAR OSTROMECKO

AUSTENIT/STALE NIERDZEWNY

3 : 0

(25:20, 25:22, 25:17) 

30.11.23r. godz. 19.30

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO

VOLLEYMANIACY

0 : 3

(19:25, 12:25, 18:25) 

01.12.23r. godz. 19.30

IVY TECHNOLOGY

LZS GNIEWKO GNIEWKOWO

1 : 3

(18:25, 33:31, 20:25, 14:25) 

29.11.2023r. godz.19.00 PZEŁOŻONY na 10.01.24r.

SOLID LOGISTICS

PAUZA

 

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

MECZE PRZEŁOŻONE

25  ŚWIAT GSM SUPERLIGA ALSM

CHEMIK BUDPRO            (3 przeł.)

0 : 0

(-) 

08.03.2024r. godz.18.30 PRZEŁOŻONY na…kol.19

SOLID LOGISTICS

WOMIX/BOGMAR OSTR.

0 : 0

(-) 

15.03.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na…kol.20

ORZEŁ (3 przeł.)

ŚWIAT GSM

0 : 0

(-) 

25.03.2024r. godz.19.00 PRZEŁOŻONY na  18.04.24r.kol.22

CHEMIK BUDPRO

WOMIX/BOGMAR OSTR.

0 : 0

(-) 

29.03.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na… kol.22

VOLLEY TEAM INOWR.

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

0 : 0

(-) 

29.03.2024r. godz.19.00 PRZEŁOŻONY na 26.04.24r. kol.22

CHEMIK JUNIOR (2 przeł.)

GRUPA MODERATOR

0 : 0

(-) 

04.03.2024r. – godz.20.20  PRZEŁOŻONY na 03.04.24r. ZMIANA GOSP. kol.23

WOMIX/BOGMAR OSTR.

VOLLEY TEAM INOWR.

0 : 0

(-) 

12.04.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na 30.04.24r. kol.24

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.  ( 4 przeł.)