25 ŚWIAT GSM

 SUPERLIGA ALSM 2023/2024 

GRUPA A 

1 RUNDA

(kolorem zielonym zaznaczono drużyny, które zgłosiły prośbę o przełożenie meczu)

KOLEJKA 1
25.09.23r.- 01.10.23r.

CHEMIK BUDPRO

1 : 3

(28:26, 23:25, 23:25, 20:25) 

29.09.2023r. godz.18.00

MILENIALSI

GRUPA MODERATOR

3 : 1

(25:17, 25:13, 22:25, 25:22) 

25.09.2023r. godz.20.20

ECO GREEN TECHNOLOGY

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

2 : 3

(25:15, 22:25, 17:25, 25:17, 12:15) 

29.09.2023r. godz.19.45

TADBUD/Team Kosiak

SBS

0 : 3

(16:25, 15:25, 16:25) 

30.09.2023r. godz.14.30

 

CHEMIK JUNIOR

PAUZA

 

ORZEŁ

KOLEJKA 2
02-08.10.23r.

ECO GREEN TECHNOLOGY

0 : 3

(19:25, 21:25, 20:25) 

03.10.23r. godz. 19.30

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

ORZEŁ

2 : 3

(28:26, 17:15, 24:26, 25:20, 9:15) 

03.10.2023r. godz.18.30

PRZEŁOŻONY na 24.10.23r.

GRUPA MODERATOR

TADBUD/Team Kosiak

3 : 0

(25:22, 25:20, 25:17

06.10.2023r. godz.17.45

PRZEŁOŻONY na 10.11.23r.

SBS

CHEMIK JUNIOR

3 : 0

(25:18, 25:23, 25:20) 

03.10.2023r. godz.18.30

CHEMIK BUDPRO

PAUZA

MILENIALSI

KOLEJKA 3
09-15.10.23r.

SBS

3 : 2

(29:27, 16:25, 20:25, 25:22, 15:13) 

14.10.2023r. godz.14.00

PRZEŁOŻONY na 02.12.23r. 

ECO GREEN TECHNOLOGY

CHEMIK BUDPRO

3 : 2

(25:20, 23:25, 22:25, 27:25, 15:12) 

13.10.2023r. godz.18.00

TADBUD/Team Kosiak

VOLLEY TEAM INOWROCLAW

3 : 1

(25:18, 25:13, 21:25, 25:16) 

13.10.2023r. godz.19.45

PRZEŁOŻONY na 01.12.23r.

ORZEŁ

MILENIALSI

0 : 3

(13:25, 21:25, 30:32) 

10.10.23r. godz. 19.30

CHEMIK JUNIOR

PAUZA

 

GRUPA MODERATOR

KOLEJKA4
16-22.10.23r.

TADBUD/Team Kosiak

2 : 3

(26:24, 25:22, 14:25, 18:25, 10:15) 

20.10.2023r. godz.17.45

MILENIALSI

ORZEŁ

3 : 0

(25:13, 25:14, 25:22) 

17.10.2023r. godz.18.30

SBS

ECO GREEN TECHNOLOGY

1 : 3

(23:25, 25:18, 19:25, 22:25) 

17.10.23r. godz. 19.30

CHEMIK BUDPRO

GRUPA MODERATOR

3 : 0

(25:20, 25:16, 25:21) 

16.10.2023r. godz.20.20

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

PAUZA

 

CHEMIK JUNIOR

KOLEJKA 5
23-29.10.23r.

CHEMIK BUDPRO

2 : 3

(23:25, 23:25, 27:25, 29:27, 15:17) 

27.10.2023r. godz.18.00

ORZEŁ

SBS

0 : 3

(20:25, 13:25, 11:25) 

28.10.2023r. godz.14.00

GRUPA MODERATOR

CHEMIK JUNIOR

3 : 0

(25:14, 25:16, 25:14) 

24.10.2023r. godz.18.30

TADBUD/Team Kosiak

MILENIALSI

3 : 0

(25:22, 25:23, 25:11) 

24.10.23r. godz. 19.30

ECO GREEN TECHNOLOGY

PAUZA

 
 

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

KOLEJKA 6
30.10-12.11.23r.

ECO GREEN TECHNOLOGY

0 : 3

(20:25, 20:25, 20:25) 

31.10.23r. godz. 19.30

PRZEŁOŻONY na….

CHEMIK JUNIOR

ORZEŁ

3 : 1

(26:28, 25:20, 25:18, 25:16) 

31.10.2023r. godz.18.30 PRZEŁOŻONY w ramach kolejki na 07.11.23r. 

MILENIALSI

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

3 : 1

(17:25, 25:20, 25:19, 25:21) 

03.11.2023r. godz.19.45

SBS

GRUPA MODERATOR

3 : 0

(25:20, 25:18, 25:21) 

30.10.2023r. godz.20.20

CHEMIK BUDPRO

PAUZA

 

TADBUD/Team Kosiak

          KOLEJKA 7                               

 13-19.11.23r

CHEMIK JUNIOR

3 : 0

(25:21, 25:16, 25:22) 

14.11.2023r. godz.18.30

ORZEŁ

MILENIALSI 

2 : 3

(9:25, 19:25, 30:28, 25:22, 9:15) 

14.11.23r. godz. 19.30

GRUPA MODERATOR

CHEMIK BUDPRO

0 : 3

(19:25, 21:25, 11:25) 

17.11.2023r. godz.18.00 PRZEŁOŻONY na 08.12.23r.

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

TADBUD/Team Kosiak

3 : 0

(25:19, 25:13, 25:21) 

17.11.2023r. godz.17.45

ECO GREEN TECHNOLOGY

PAUZA

 

SBS

KOLEJKA 8
20-26.11.23r.

GRUPA MODERATOR

3 : 1

(24:26, 25:15, 25:20, 25:22) 

20.11.2023r. godz.20.20

CHEMIK JUNIOR

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

2 : 3

(28:26, 25:19, 15:25, 20:25, 9:15) 

24.11.2023r. godz.19.45

MILENIALSI

ORZEŁ

3 : 2

(21:25, 22:25, 25:15, 25:21, 15:13) 

21.11.2023r. godz.18.30

TADBUD/Team Kosiak

SBS

0 : 3

(22:25, 21:25, 20:25) 

25.11.2023r. godz.14.00 PRZEŁOŻONY na 09.12.23r.

CHEMIK BUDPRO

PAUZA

 

ECO GREEN TECHNOLOGY

KOLEJKA 9

27.11.-03.12.23r. OKIENKO TRANSFEROWE

TADBUD/Team Kosiak

1 : 3

(25:23, 10:25, 24:26, 21:25) 

01.12.2023r. godz.17.45 PRZEŁOŻONY na 01.03.24r.

GRUPA MODERATOR

MILENIALSI

3 : 1

(25:18, 25:17, 21:25, 25:19) 

28.11.23r. godz. 19.30

SBS

CHEMIK JUNIOR

2 : 3

(25:23, 25:23, 21:25, 16:25, 9:15) 

28.11.2023r. godz.18.30

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

ECO GREEN TECHNOLOGY

3 : 2

(22:25, 25:17, 17:25, 26:24, 21:19) 

28.11.23r. godz. 19.30

ORZEŁ

PAUZA

 

CHEMIK BUDPRO

MECZE PRZEŁOŻONE

25  ŚWIAT GSM SUPERLIGA ALSM

CHEMIK BUDPRO            (3 przeł.)

0 : 0

(-) 

08.03.2024r. godz.18.30 PRZEŁOŻONY na…kol.19

SOLID LOGISTICS

WOMIX/BOGMAR OSTR.

0 : 0

(-) 

15.03.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na…kol.20

ORZEŁ (3 przeł.)

ŚWIAT GSM

0 : 0

(-) 

25.03.2024r. godz.19.00 PRZEŁOŻONY na  18.04.24r.kol.22

CHEMIK BUDPRO

WOMIX/BOGMAR OSTR.

0 : 0

(-) 

29.03.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na… kol.22

VOLLEY TEAM INOWR.

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

0 : 0

(-) 

29.03.2024r. godz.19.00 PRZEŁOŻONY na 26.04.24r. kol.22

CHEMIK JUNIOR (2 przeł.)

GRUPA MODERATOR

0 : 0

(-) 

04.03.2024r. – godz.20.20  PRZEŁOŻONY na 03.04.24r. ZMIANA GOSP. kol.23

WOMIX/BOGMAR OSTR.

VOLLEY TEAM INOWR.

0 : 0

(-) 

12.04.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na 30.04.24r. kol.24

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.  ( 4 przeł.)