25 ŚWIAT GSM

 SUPERLIGA ALSM 2023/2024 

GRUPA A – 2 RUNDA

(kolorem zielonym zaznaczono drużyny, które zgłosiły prośbę o przełożenie meczu)

KOLEJKA 10
04-10.12.23r. 

ECO GREEN TECHNOLOGY

0 : 3

(23:25, 18:25, 22:25) 

05.12.23r. godz. 19.30

GRUPA MODERATOR

MILENIALSI

1 : 3

(17:25, 25:18, 22:25, 17:25) 

05.12.23r. godz. 19.30

CHEMIK BUDPRO

TADBUD/Team Kosiak

3 : 1

(26:24, 19:25, 29:27, 26:24) 

08.12.2023r. godz.17.45

PRZEŁOŻONY na 12.01.24r.

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

CHEMIK JUNIOR

3 : 1

(25:23, 25:22, 25:27, 25:14) 

05.12.2023r. godz.18.30

SBS

pauza

 
 

ORZEŁ

KOLEJKA 11
11-17.12.23r.

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

3 : 0

(25:20, 25:23, 26:24) 

15.12.2023r. godz.19.45 PRZEŁOŻONY na 19.01.23r.

ECO GREEN TECHNOLOGY

GRUPA MODERATOR

3 : 0

(25:14, 25:21, 25:16) 

11.12.2023r. godz.20.20

ORZEŁ

SBS (3 prz.)

3 : 2

(25:18, 16:25, 20:25, 25:20, 15:11) 

16.12.2023r. godz.14.00 PRZEŁOŻONY na 22.02.24r.

TADBUD/Team Kosiak

CHEMIK BUDPRO

0 : 3

(19:25, 20:25, 18:25) ) 

15.12.2023r. godz.18.00 PRZEŁOŻONY na 18.01.24r.

CHEMIK JUNIOR

pauza

 

MILENIALSI

KOLEJKA 12

 

18-31.12.23r.

ECO GREEN TECHNOLOGY

1 : 3

(18:25, 19:25, 25:13, 25:27) 

19.12.23r. godz. 19.30

SBS

TADBUD/Team Kosiak

3 : 0

(25:23, 25:22, 25:23) 

12.12.2023r. godz.17.45 AWANSEM Z 12 KOL.

 

CHEMIK BUDPRO

ORZEŁ

0 : 3

(12:25, 23:25, 15:25) 

19.12.2023r. godz.18.30

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

CHEMIK JUNIOR

3 : 1

(25:14, 22:25, 25:14, 25:12) 

19.12.2023r. godz.18.30 PRZEŁOŻONY na 11.01,24r.

MILENIALSI

pauza

 
 

GRUPA MODERATOR

KOLEJKA 13
01-14.01.24r.

MILENIALSI

3 : 2

(25:23, 17:25, 25:20, 18:25, 16:14) 

09.01.24r. godz. 19.30

TADBUD/Team Kosiak

SBS

0 : 3

(21:25, 15:25, 22:25) 

13.01.2024r. godz.14.00

ORZEŁ

CHEMIK BUDPRO

3 : 0

(25:11, 25:18, 25:20) 

12.01.2024r. godz.18.00

ECO GREEN TECHNOLOGY

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

1 : 3

(23:25, 24:26, 25:23, 20:25) 

05.01.2024r. godz.19.45

GRUPA MODERATOR

pauza

 

CHEMIK JUNIOR

KOLEJKA 14
15-21.01.24r.

ORZEŁ

3 : 0

(25:17, 25:20, 25:14) 

16.01.2024r. godz.18.30

CHEMIK BUDPRO

GRUPA MODERATOR

3 : 0

(25:17, 25:22, 25:16) 

15.01.2024r. godz.20.20

SBS

TADBUD/Team Kosiak

3 : 2

(20:25, 25:23, 25:21, 18:25, 15:12 ) 

19.01.2024r. godz.17.45

CHEMIK JUNIOR

ECO GREEN TECHNOLOGY

1 : 3

(19:25, 25:20, 17:25, 19:25) 

16.01.24r. godz. 19.30

MILENIALSI

pauza

 

 

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

KOLEJKA 15
22-28.01.24r.

CHEMIK JUNIOR

3 : 0

(25:8, 25:22, 25:12) 

23.101.2024r. godz.18.30

ECO GREEN TECHNOLOGY

MILENIALSI

1 : 3

(24:26, 16:25, 25:16, 18:25) 

23.01.24r. godz. 19.30

ORZEŁ

SBS

0 : 3

(17:25, 15:25, 23:25) 

27.01.2024r. godz.14.00

AWANSEM 24.01.24r. środa godz.19.15

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

CHEMIK BUDPRO

1 : 3

(25:17, 17:25, 20:25, 20:25) 

26.01.2024r. godz.18.00 PRZELOŻONY na 04.02.24r.

GRUPA MODERATOR

pauza

 

TADBUD/Team Kosiak

KOLEJKA 16
29.01.-04.02.24r.

ORZEŁ

3 : 0

(25:19, 25:21, 25:21) 

30.01.2024r. godz.18.30

CHEMIK JUNIOR

GRUPA MODERATOR

3 : 0

(25:19, 25:17, 25:22) 

31.01.2024r. godz.20.20

MILENIALSI 

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

3 : 0 w.o.

(25:0, 25:0, 25:0) 

02.02.2024r. godz.19.45

CHEMIK BUDPRO

ECO GREEN TECHNOLOGY

3 : 2

(25:16, 26:24, 16:25, 16:25, 17:15) 

30.01.24r. godz. 19.30

TADBUD/Team Kosiak

pauza

 

SBS

KOLEJKA 17
05-11.02.24r.

CHEMIK JUNIOR

1 : 3

(16:25, 25:22, 17:25, 16:25) 

06.02.2024r. godz.20.30 PZEŁOŻONY na 28.02.25r. 

GRUPA MODERATOR       (3 prz.)

MILENIALSI

0 : 3

(22:25, 24:26, 15:25) 

06.02.24r. godz. 19.30

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

TADBUD/Team Kosiak

1 : 3

(22:25, 25:14, 23:25, 17:25) 

09.02.2024r. godz.17.45

ORZEŁ

CHEMIK BUDPRO

3 : 1

(25:17, 19:25, 25:20, 25:23) 

09.02.2024r. godz.18.00 PRZEŁOŻONY na 27.02.24r.

SBS (4 przeł.)

pauza

 

ECO GREEN TECHNOLOGY

FERIE ZIMOWE – 12-25.02.24r. (ewentualny czas na odrobienie zaległości)

KOLEJKA 18
26.02-03.03.24r.

GRUPA MODERATOR

1 : 3

(25:22, 23:25, 17:25, 17:25) 

26.02.2024r. godz.20.20

TADBUD/Team Kosiak

SBS

3 : 1

(25:20, 30:32, 31:29, 25:23) 

02.03.2024r. godz.14.00

MILENIALSI

VOLLEY TEAM INOWROCŁAW

3 : 0 w.o.

(25:0, 25:0, 25:0) 

01.03.2024r. godz.19.45

CHEMIK JUNIOR

ORZEŁ

3 : 0

(25:23, 25:14, 25:13) 

27.02.2024r. godz.18.30

ECO GREEN TECHNOLOGY

pauza

 
 

CHEMIK BUDPRO

MECZE PRZEŁOŻONE

25  ŚWIAT GSM SUPERLIGA ALSM

CHEMIK BUDPRO            (3 przeł.)

0 : 0

(-) 

08.03.2024r. godz.18.30 PRZEŁOŻONY na…kol.19

SOLID LOGISTICS

WOMIX/BOGMAR OSTR.

0 : 0

(-) 

15.03.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na…kol.20

ORZEŁ (3 przeł.)

ŚWIAT GSM

0 : 0

(-) 

25.03.2024r. godz.19.00 PRZEŁOŻONY na  18.04.24r.kol.22

CHEMIK BUDPRO

WOMIX/BOGMAR OSTR.

0 : 0

(-) 

29.03.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na… kol.22

VOLLEY TEAM INOWR.

CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE

0 : 0

(-) 

29.03.2024r. godz.19.00 PRZEŁOŻONY na 26.04.24r. kol.22

CHEMIK JUNIOR (2 przeł.)

GRUPA MODERATOR

0 : 0

(-) 

04.03.2024r. – godz.20.20  PRZEŁOŻONY na 03.04.24r. ZMIANA GOSP. kol.23

WOMIX/BOGMAR OSTR.

VOLLEY TEAM INOWR.

0 : 0

(-) 

12.04.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na 30.04.24r. kol.24

MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.  ( 4 przeł.)