24 PATER-TRAVEL SUPERLIGA ALSM 2022/2023 RUNDA 1
(kolorem zielonym zaznaczono drużyny, które zgłosiły prośbę o przełożenie meczu).
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
test
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
KOLEJKA 1
(26.09.22r.- 02.10.22r.)
ORZEŁ
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r. godz.18.30
PRZEŁOŻONY
IVY TECHNOLOGY
GRUPA MODERATOR
3 : 0
(25:16, 25:21, 25:18)
26.09.22r.godz.20.20
PRZEŁOŻONY na 12.10.22r.
KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
WOMIX/BOGMAR
– : –
(-,-,-,-)
27.09.22r. godz.19.00
PRZEŁOŻONY
SOLID LOGISTICS
VOLLEY TEAM
– : –
(-,-,-,-)
29.09.22r.godz.19.50
PRZEŁOŻONY na 20.10.22r
AUSTENIT
TADBUD
3 : 0
(25:20, 25:22, 25:22)
26.09.22r. godz.19.00
SBS
MILENIALSI
0 : 3
(21:25, 23;25, 27:29)
02.10.22r. g.19.15
CHEMIK KADET 1
CHEMIK KADET 2
3 : 2
(17:25, 25:20, 23:25, 25:12, 15:5)
29.09.22r.godz.17.00
ŚWIAT GSM
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
PAUZA
MECZE PRZEŁOŻONE
25 ŚWIAT GSM SUPERLIGA ALSM
VOLLEY TEAM INOWR.
0 : 0
(-)
12.04.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na 30.04.24r. kol.24
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ. ( 4 przeł.)
IVY TECHNOLOGY (2 przeł.)
0 : 0
(-)
16.04.2024r. godz.19.15 PRZEŁOŻONY na 15.05.24r. godz.19.30 kol. 25
MILENIALSI
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE
0 : 0
(-)
19.04.2024r. godz.19.00 PRZEL,OŻONY na 30.04.24r. godz.20.00 sala SP 8 kol.25
ORZEŁ (4 przeł.)
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJ.
0 : 0
(-)
18.04.2024r. godz.18.00 PRZEŁOŻONY na 16.05.24r. kol.25
GRUPA MODERATOR (4 przeł.)
CHEMIK JUNIOR
0 : 0
(-)
23.04.2024r. godz.18.30 PRZEŁOŻONY na … kol. 26
CeDeKa VOLLEY ŚWIECIE (4 przeł.)
VOLLEY TEAM INOWR.
0 : 0
(-)
26.04.2024r. godz.20.00 PRZEŁOŻONY na … kol. 26